سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
کد خبر52172

با حضور کارکنان شهرداری تبریز؛
جلسه روشنگری چهلمین سالگرد انقلاب در سالن آمفی تئاتر شهرداری تبریز برگزار شد

مراسم.jpg

جلسه روشنگری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در سالن آمفی تئاتر شهرداری تبریز با حضور خانواده شهدا، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت و کارکنان و مدیران شهرداری برگزار شد.

به گزارش شهریار، این مراسم در پنجمین روز ایام الله دهه فجر  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سالن آمفی تئاتر شهرداری تبریز با حضور خانواده شهدا، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت و کارکنان شهرداری برگزار شد.

گفتنی است این مراسم که به همت سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار شد.

مشاور شهردار و مسول هماهنگی امور ایثارگران در این مراسم با تاکید بر اهمیت حفظ شان بسیج در تمامی عرصه ها گفت: شهرداری تبریز بسیجی وار همواره سعی در ارائه خدمات مختلف شهری به شهروندان دارد و کارکنان شهرداری تبریز پیشتاز این عرصه است.

تراب محمدی تصریح کرد: مردم ایران با پیروی از خط امام و پشتیبانی از ولایت فقیه در خطوط اول جنگ نرم با دشمنان بوده و هست تا دسیسه های استکبار به نتیجه نرسد.

همچنین در این مراسم  حجت الاسلام احد آسمانی معاون تعلیم و تربیت و آموزش و دبیر  امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج شهرداری تبریز با تاکید بر بهره گیری از مدیران انقلابی در پست های حساس متذکر شد: توانسته ایم در چهلیمن  بهار انقلاب ایرانی تاثیر گذار در عرصه های علمی و فرهنگی به دنیا معرفی کنیم.

 در این مراسم حسین بهارلو نژاد فرمانده سابق گردان امام حسین در دوران هشت سال دفاع مقدس و راوی حماسه آفرینی رزمندگان اسلام در روزهای پیروزی خون بر شمشیر وحدت و اتحاد را رمز موفقیت مردم ایران دانست و خاطر نشان کرد: این وحدت نیازمند تداوم است تا بتوانیم پیروزی پی در پیمان را به رخ استکبار جهانی بکشیم. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 8 =