سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
کد خبر52477

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:
تهیه نقشه راه نوسازی و تحول در مدیریت و نظام اداری شهرداری تبریز

سیدمحمد ثابتی

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز، با اعلام این خبر گفت: فرایند تهیه نقشه راه نوسازی و تحول در مدیریت و نظام اداری شهرداری تبریز از بدو تشکیل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز در دستور کار بوده است.

به گزارش شهریار، سیدمحمد ثابتی با اشاره به اینکه تهیه این نقشه با توجه به خواست شورای اسلامی شهر و منویات شهردار تبریز در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: ترسیم این نقشه راه منطبق با برنامه‌های توسعه و چشم‌انداز شهرداری تبریز بوده و بر اساس این نقشه راه، تحول راهبردی در برنامه ریزی نیروی انسانی شهرداری، مدیریت عملکرد منابع انسانی و واحدهای شهرداری است.

وی تصریح کرد: روش‌های ساماندهی ساختار و تشکیلات سازمانی، آموزش اثربخش منابع انسانی، نظام جبران خدمات موثر، ارتقاء سلامت اداری و توسعه شهرداری الکترونیک در این نقشه پیش بینی شده است.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز تلاش و جدیت نزدیک به دو سال کار دقیق کارشناسی، توجه به اسناد بالادستی وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، دستورالعمل ها و قوانین مرتبط در حوزه های مختلف و همچنین تعامل و هماهنگی با مراکز علمی و پژوهشی و دانشگاهی را در تهیه این سند از ویژگی های مهم آن برشمرد.

ثابتی پیاده سازی مراحل این نقشه را در تبیین برنامه ها، سیاست‌ها و پروژه های تحول نظام اداری موثر دانست و امیدواری کرد: با تحقق خط مشی های تعریف شده در آن می توان گام مهمی در بهبود نظام اداری و کسب رضایت مندی شهروندان برداشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =