چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
کد خبر52615

با مشارکت اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز؛
سلسه همایش‌های رایگان روانشناسی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود

همایش روان شناسی

مدیر فرهنگ سرای بزرگ الغدیر از برپایی سلسه همایش‌های رایگان روانشناسی با مشارکت اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در این فرهنگسرا خبر داد.

به گزارش شهریار، داود هوشنگ روشنک با اعلام این خبر افزود: سلسله همایش‌های رایگان هفتگی روانشناسی با موضوع آرامش و شاد زیستن با همکاری فرهنگ سرای بزرگ الغدیر و اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار می‌شود.

هوشنگ روشنک اظهار داشت: شاد زیستن هنری است که بسیاری از ما با آن آشنایی نداریم و افراد به ظاهر خوشبختی در دنیا وجود دارند که حتی برای یک لحظه هم شاد نیستند. آن ها تنها به اهداف و آرزوهایشان فکر می کنند؛ غافل از آن که هدف از این همه کوشش، دست یابی به آرامش بوده است. آن ها در عوض، استرس و نگرانی نصیبشان می شود و حتی برای یک لحظه نیز شادی و آرامش واقعی را تجربه نمی کنند.

وی هدف از برگزاری این کارگاه را سلامت روان و امید به زندگی در بین اقشار مختلف جامعه عنوان کرده و افزود: در نظر داریم با برگزاری این گونه کلاس‌ها کیفیت شاد زیستن را در جامعه دوچندان کنیم.

مدیر فرهنگ سرای بزرگ الغدیر یادآور شد: این همایش رایگان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز پنجشنبه ۹ اسفند ماه با مشارکت اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در آمفی تئاتر فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =