چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
کد خبر52754

مدیرعامل سازمان عمران تبریز:
نگارستان مقبره الشعرا تا پایان سال افتتاح می شود

گزارش تصويري:بازديد شهردار تبریز از پروژه بازآفرینی مجموعه مقبره‌الشعرا

با خرید تجهیزات مکانیکی و برقی نگارستان مقبره الشعرا، این پروژه تا پایان سال ۹۷ افتتاح می شود.

به گزارش شهریار، بابک شریفی مدیرعامل سازمان عمران تبریز با اعلام خبر اتمام عملیات سازه ای و معماری نگارستان مقبره الشعرا و موزه هنرهای معاصر در ضلع جنوبی المان مقبره الشعرا، گفت: با خرید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و تهویه اعم از فن کوئل های دیواری، دیگ چگالشی و تابلوهای برق مجموعه مذکور، این پروژه تا پایان سال ۹۷ آماده افتتاح می شود.

وی با اشاره به مدیریت هزینه ها و لزوم بهره مندی از منابع داخلی انسانی و تخصصی در امور محوله سازمان عمران، اظهار کرد: بی شک جهت نیل به هدف کاهش هزینه ها و اجرای امانی پروژه ها، لازم است در حد امکان اجرای پروژه ها را به سمت امانی سوق داد و در ادامه تکمیل این پروژه تجهیزات مذکور با خرید سازمان بصورت امانی نصب و تجهیز می شود.

شریفی در ادامه عنوان کرد: با آغاز طرح استقبال از بهار و تسهیلات سفرهای نوروزی، کارخانجات آسفالت سازمان عمران تبریز با تمام ظرفیت در حال تهیه و پخت آسفالت مصرفی شهرداری های مناطق دهگانه تبریز است.

وی افزود: آسفالت ریزی محلات، لکه گیری و اصلاح چاله های بوجود آمده در اثر عملیات زمستانی در معابر و خیابان های سطح شهر با ارائه آسفالت بصورت روزانه از طریق پیمانکاران و کارگاه های امانی مناطق دهگانه شهر تبریز صورت می گیرد و در همین راستا طی روز گذشته مقدار ۱۰۰۱ تن آسفالت در سطح کلانشهر تبریز پخش شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =