چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
کد خبر54205

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز:
پنل‌های تخصصی همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» برگزار می‌شود

گام دوم انقلاب

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از برگزاری پنل‌های تخصصی همایش ملی «شهر پایدار، گام دوم انقلاب، چالشها، فرصتها و کاربردها» و نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری در حاشیه این همایش خبر داد.

به گزارش شهریار، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: نخستین همایش ملی  «شهر پایدار، گام دوم انقلاب، چالشها، فرصتها و کاربردها» ۱۹ تیر ماه سالجاری در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.

حجت الاسلام احمد حمیدی همچنین از  برگزاری نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری در حاشیه این همایش خبر داد و افزود: این نمایشگاه با هدف توانمند کردن نظام مدیریت شهری و ارائه دستاوردها و موفقیت های شهرداری های سراسر کشور و کسب تجربیات برگزار می شود.

وی ادامه داد: پنل‌های تخصصی همایش ملی  «شهر پایدار، گام دوم انقلاب، چالشها، فرصتها و کاربردها» درحداقل ۶ پنل با و ارائه مقاله سخنرانان ملی در هر پنل برگزار می‌شود و اساتید و صاحبان مقالات منتخب به ارائه سخنرانی و بیان نظرات خود درخصوص «نقش مدیریت شهری در تحقق گام دوم انقلاب در بیانیه مقام معظم رهبری می‌پردازند. همچنین مسئولان و شخصیت‌های علمی در پنل‌ها حضور داشته و به ارائه نقطه‌نظرات خود می پردازند.

حمیدی گفت: این همایش به منظور انسجام بخشی به مقالات و ایده های خلاقانه و دریافت راهکارهای عملی از صاحبان اندیشه، اساتید حوزه و دانشگاه و بهره‌مندی از فکر و خلاقیت‌های شهروندان به خصوص جوانان در حوزه های مختلف مدیریت شهری با محوریت شهر پایدار در ۱۰ محوراصلی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز افزود: از محورهای این همایش می‌توان به اقتصاد شهری، عدالت اجتماعی و سلامت نظام اداری، دیپلماسی شهری، فرهنگ، تمدن و سبک زندگی ایرانی اسلامی، الگوهای اسلامی شهرسازی و حقوق شهروندی،   مشارکت اجتماعی، مدیریت جهادی و انقلابی گری، اخلاق، معنویت و سبک زندگی اسلامی ایرانی، جوان گرایی، خلاقیت و نوآوری،  فرهنگ و تمدن نوین اسلامی، دیپلماسی شهری، علم و پژوهش و... اشاره کرد.

وی افزود:علاقمندان برای شرکت در این همایش ملی می‌توانند مقالات خود را تا ۳۰ خرداد ۹۸ در سامانه این همایش به نشانیGaam۲.tabriz.ir ثبت کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 10 =