شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
کد خبر54429

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد:
آغاز طرح بازسازی اتوبوس‌های شرکت واحد در آستانه فصل تابستان

بازسازی اتوبوس

در آستانه فرا رسیدن فصل تابستان و در سال رونق تولید، بازسازی ناوگان اتوبوسرانی در دستور کار معاونت اجرایی و فنی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه قرار گرفت.

به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه فرخ جلالی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام این مطلب گفت: در سال رونق تولید و درآستانه فرا رسیدن فصل تابستان و حضور مسافران و گردشگران در تبریز، بازسازی ناوگان اتوبوسرانی در دستور کار معاونت اجرایی و فنی قرار گرفته است.

وی افزود: طرح بازسازی ناوگان تحت نظارت بخش خصوصی از اول اردیبهشت سالجاری آغاز شده است و تا پایان اردیبهشت تعداد ۱۵ دستگاه اتوبوس توسط بخش خصوصی، بازسازی و وارد چرخه خدمات دهی به مسافران و همشهریان گرامی شده است.

جلالی اظهار کرد: هم اکنون مراحل بازسازی و رسیدگی به وضیعت ۱۲ دستگاه اتوبوس نیز در حال انجام است که تا پایان خرداد به پایان می رسد. ورود اتوبوس های بازسازی شده به چرخه خدمت موجب افزایش تعداد اتوبوس، کاهش زمان انتظار مسافر و خروج اتوبوس های فرسوده می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به اینکه طرح بازسازی تا ۲۰ شهریور و نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس ادامه دارد، افزود: با برنامه ریزی های انجام گرفته در سه ماه آینده ۸۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی و ملکی نیز بازسازی می شود.

وی گفت: در این طرح، اتوبوس هایی که دارای وضعیت نامناسب و نیازمند بازسازی و تعمیرات اساسی بودند شناسایی و با توجه ویژه بهره برداران بخش خصوصی توسط اکیپ‌های فنی و خدماتی و بخش خصوصی به لحاظ تعمیرات فنی موتور و گیربکس، شاسی کشی، صافکاری، رنگ آمیزی، تعویض صندلی ها و تعمیر کف مورد بازسازی قرار گرفتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 10 =