یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
کد خبر54512

جانشین معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز:
بهسازی تقاطع‌های شهری با شتاب بیشتر در حال اجرا است

منیری فر

جانشین معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از شتاب بیشتر اجرای طرح بهسازی تقاطع های شهری خبر داد.

به گزارش شهریار، حسین منیری فر در بازدید از وضعیت بهسازی تقاطع های شهری تبریز افزود: پیرو دستور معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خدمات ساماندهی و بهسازی تقاطع های شهری در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز با شتاب بیشتری در حال اجرا است.

منیری فر خدمات ساماندهی و بهسازی در راستای بهبود عبور و مرور شهری را از وظایف مهم و اولویت دار معاونت عمرانی شهرداری تبریز در سال جاری برشمرد و اعلام کرد: این اقدامات به شکل ویژه در قالب طرح های مختلف کمیته بهسازی صورت می گیرد.

وی با قدردانی از مناطق جهت اهتمام ویژه در روند اجرای این پروژه ها، خواستار تسریع در مناسب سازی مسیر امتداد خطوط عابرین پیاده شد.

وی در ادامه گفت: در سه ماه اخیر سال جاری اقدامات زیادی در زمینه بهسازی تقاطع های شهری در مناطق انجام شده است که از طرف کمیته بهسازی معاونت فنی و عمرانی شهردای تبریز نیز مورد بازدید قرار گرفته و نکات تکمیلی جهت اجرای هرچه بهتر ارائه شده است.

گفتنی است عملیات بهسازی تقاطع های شهری محل تقاطع خط کشی ها در مناطق دهگانه شهرداری تبریز  از جمله مسیرهای تقاطع میدان نماز، خیابان راسته کوچه ضلع شرقی، خیابان های توانیر، عباسی و ولیعصر، تقاطع میدان نماز- خیابان جمهوری ضلع شمالی، میدان فجر، شهرک باغمیشه، کوچه میناساز، میدان امام حسین، خیابان لاله-فجر، خیابان لاله غربی  و معابر اندیشه اجرا شده است و همچنان ادامه عملیات در دیگر مسیر ها با شتاب بیشتر ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 10 =