سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
کد خبر55102

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:
برپایی دوره‌های آموزشی توانمندسازی معلولان در خانه‌های سلامت شهرداری تبریز

حسن زاده

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از برپایی کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی با هدف توانمندسازی معلولان در خانه‌های سلامت و مراکز فرهنگی شهرداری تبریز خبر داد.

محمدحسین حسن‌زاده همزمان با روز بهزیستی و تامین اجتماعی در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار داشت: توزیع عادلانه خدمات و امکانات شهری در بین تمامی قشرهای جامعه، به منظور پاسخگویی به مطالبات تمامی شهروندان همواره در دستور کار شهرداری‌ها بوده است.

حسن‌زاده با اشاره به همکاری خوب و تنگاتنگ این مجموعه با اداره کل بهزیستی، تصریح کرد: موضوعات مربوط به کودکان کار، برنامه‌ریزی برای ایجاد شیلتر ویژه برای زنان، خدمات‌دهی به سالمندان و... همواره از اولویت‌های مورد تاکید در اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز بوده است.

او همچنین از تلاش این مجموعه برای ایجاد فضایی مطلوب برای سالمندان نیز خبر داده و افزود: متاسفانه قشرهای خاص در جامعه همواره مورد غفلت واقع شده‌اند و این کم توجهی موجب آثار مخربی بر روحیه آنها شده که سالمندان نیز جزو این افراد قرار دارند.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: به همین منظور در نخستین گام در پارک آنالار و آتالار محوطه ای برای فعالیت جامعه معلولین و نابینایان اختصاص داده شده است.

حسن‌زاده یادآور شد: همچنین شهرداری تبریز برای فعالیت تعدادی از ان جی او های سطح شهر فضاهای ویژه‌ای را اختصاص داده است.

او خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری تبریز به عنوان نهادی مردمی همواره بر فعال سازی هر چه بیشتر توانمندی سرمایه های اجتماعی در راستای بهبود  وضعیت شهری تاکید داشته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 8 =