سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
کد خبر55505

همزمان با روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی؛
کارگاه ۳ روزه «مدیریت شهری،سازمان‌های مردم‌نهاد و تاب آوری اجتماعی» آغاز شد

کارگاه مشارکت مدنی

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز گفت: امیدواریم با برگزاری کارگاه های با مضمون زیست محیطی و مشارکت اجتماعی، گام موثری برای توسعه شهرها برداریم.

به گزارش شهریار، محمدحسین حسن‌زاده در آغاز این کارگاه با اشاره به ۲۲ مرداد روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با همکاری و همراهی سازمان‌های مردم نهاد بتوانیم برای توسعه شهر گام‌های موثر برداریم.

او با اشاره به دیگر برنامه‌های اداره کل سلامت برای پاسداشت روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی افزود: در پایان این کارگاه سه روزه، جلسه ای نیز با استاندار و شهردار تبریز خواهیم داشت.

حسن‌زاده افزود: امیدواریم در ادوار بعدی، کارگاهی تکمیل‌تر و با بازخوردی بهتر داشته باشیم.

شکور اکبرنژاد رئیس شورای شهر تبریز نیز در ادامه این جلسه گفت: خوشحالیم این جلسات و کارگاه ها در شهرداری تبریز برگزار می شود که نشانگر نگاه مناسب این مجموعه به توسعه پایدار است.

در ادامه این جلسه سعید نیکوخصلت نیز در سخنان کوتاهی گفت: با برگزاری این کارگاه‌ها می توانیم با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را داشته باشیم.

نیکوخصلت ادامه داد: با چنین برنامه‌هایی می توانیم سرمایه اجتماعی را ارتقا دهیم که این موضوع بسیار ارزشمند است.

کارگاه سه روزه مدیریت شهری و سازمان های مردم نهاد و تاب آوری اجتماعی با حضور تسهیل‌گر بهزاد رئیسیان در شهرداری تبریز تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 17 =