سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
کد خبر55842

با تصویب کمیته فنی شورای ترافیک آذربایجان‌شرقی/
طرح اصلاح هندسی تقاطع پیاده راه ارک با خیابان مصلی اجرا می شود

افتتاح پیاده راه ارک تبریز

در راستای اصلاح هندسی تقاطع پیاده راه ارک با خیابان مصلی مقرر شد تقاطع به صورت میدان با جزایر ترافیکی در این محدوده احداث شود.

به گزارش شهریار، طرح اصلاح هندسی تقاطع پیاده راه ارک با خیابان مصلی یکی از موارد مطرح شده در سومین نشست کمیته فنی مشترک شورای ترافیک آذربایجان‌شرقی بود.

در بررسی این طرح، کارشناسان به لحاظ جلوگیری از توقف‌های بی‌رویه و نابجای خودروها در محل تقاطع اصلاحاتی را ارائه دادند و مصوب شد تقاطع به صورت میدان با جزایر ترافیکی در این محدوده احداث شود.

همچنین در این جلسه، طرح  پیشنهادی جابجایی راستای ۲۴ متری شهید مناف زاده مطرح و به تصویب رسید. این طرح که توسط شهرداری منطقه ۱ پیشنهاد شده بود، تغییر راستای این خیابان در جهت تسریع در تملک و بازگشایی آن با در نظر گرفتن هزینه های تملک و زمان اجرای پروژه به تصویب اعضا رسید.

اصلاح هندسی غیر همسطح بلوار بسیج با کرکج دیگر طرح پیشنهادی بود که بعد از توضیحات مشاور، به دلیل ارتباط آن با اتوبان ولایت و طرح شبکه معابر کرکج، مقرر شد در جلسه ای مجزا با حضور کارشناسان شهرسازی، حمل و نقل و عمران شهرداری منطقه پنج تشکیل و طرح مذکور بازنگری و نهایی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 7 =