پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
کد خبر55953

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز خبر داد:
استقبال از مهر با رسیدگی به ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی

سازمان اتوبوسرانی

در آستانه ماه مهر و آغاز سالتحصیلی جدید، نوسازی ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه قرار دارد.

به گزارش شهریار، فرخ جلالی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام این خبر گفت: پیرو تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز برنامه کاری بازسازی اتوبوس های ملکی و خصوصی آغاز شده است.

وی با اشاره به لزوم بازسازی بدنه اتوبوس های مسیرهای دولتی (تندرو) و بخش خصوصی اظهار کرد: با مدنظر قرار دادن اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان علمی و فنی کارشناسان معاونت فنی این شرکت و بهره برداران زحمتکش بخش خصوصی، روند بازسازی و ترمیم نواقص اتوبوس ها و رنگ آمیزی بدنه و نظافت اساسی اتوبوس ها بصورت مطلوب در حال انجام است.

جلالی افزود: دربحث اصلاح وضعیت آسفالت مسیر و کف ایستگاه های تندرو با همکاری و هماهنگی مناطق مختلف شهرداری و سازمان عمران شهرداری تبریز، بصورت اساسی در دست مرمت و اصلاح بوده و امیدواریم در باقیمانده ایستگاه ها و مسیر سامانه تندرو پس از اتمام زیرسازی، آسفالت رویه نیز سریعا انجام پذیرد تا قبل از آغاز سالتحصیلی، این مسیر برای عبور و مرور اتوبوس های تندرو مناسب سازی شود.
وی گفت: با توجه به وجود بیش از ۵۰۰ سایه بان ایستگاه اتوبوس و بیش از دو هزار تابلو ایستگاهی، با برنامه ریزی های انجام شده رسیدگی به وضیعت سایه بانها و تابلوهای ایستگاهی، تعمیر و رفع ایرادها و نواقص آنها و رنگ آمیزی و نظافت مستمر و منظم در حال انجام است تا همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید با شرایط مطلوب تری در خدمت شهروندان قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 7 =