دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
کد خبر56256

پیشرفت ۸۵ درصدی احداث ایستگاه مرکز فوریتهای پزشکی تفرجگاه عینالی

عینالی

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از بهره برداری مرکز فوریت های پزشکی تفرجگاه عینالی تبریز در سال جاری خبر داد.

به گزارش شهریار، شمس الله فیروزیان در بازدید از روند عملیات اجرایی احداث ایستگاه مرکز فوریتهای پزشکی در تفرجگاه عینالی با اعلام این خبر گفت: از آذرماه سال ۹۷ در قالب تفاهم نامه همکاری با مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان ساخت این ایستگاه آغاز شده و تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرعامل سازمان عون بن علی با اشاره به لزوم ارائه خدمات پزشکی در مواقع مورد نیاز به گردشگران گفت: با توجه به محدوده ۵۶۲۰ هکتاری تفرجگاه عینالی و افزایش مراجعه کنندگان این تفرجگاه نسبت به سال های گذشته، ایستگاه مرکز فوریتهای پزشکی در راستای ارائه خدمات دهی سریع و به موقع به شهروندان و گردشگران عزیز در میانه مسیر اصلی تفرجگاه در حال احداث است.

فیروزیان در خصوص روند احداث ایستگاه مرکز فوریت‌های پزشکی توضیح داد: با نظارت حوزه معاونت فنی و عمرانی سازمان عون بن علی، احداث ایستگاه با استفاده از بتن مصلح در یک طبقه سازه ای به مساحت ۱۵۰ مترمربع با گنجایش دو دستگاه آمبولانس ادامه دارد همچنین در نمای ساختمان و دیواره های محوطه متناسب با معماری محیط کوهستانی از سنگ اسپراخوان و سنگ های لاشه بومی استفاده می شود.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ مختص عینالی در کنار پایگاه امداد و نجات کوهستان عینالی امنیت خاطری را برای سهولت دسترسی به خدمات اورژانسی در این تفرجگاه فراهم می کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 2 =