یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
کد خبر56337

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی:
موفقیت نیروی انتظامی را مدیون مشارکت مردم هستیم

جلسه شورای شهر

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: بسیاری از موفقیت‌های ما با مشارکت مردم بدست آمده است.

به گزارش شهریار، سردار حسین عبدی در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه امنیت پیش زمینه تمام فعالیت‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است، گفت: امروز یکی از دستگاه‌هایی که بیشترین نقش را در این زمینه بر عهده دارد نیروی انتظامی است.

او ادامه داد: خوشبختانه با توجه به فرهنگ و دینداری مردم استان در حوزه امنیت، وضعیت بهتری نسبت به دیگر نقاط کشور داریم.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با قدردانی از مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت در استان اظهار داشت: در بخش انتظام بخشی با مشکلات و کمبودهای جدی مواجه هستیم.

سردار عبدی همچنین با اشاره به آمار تلفات جاده ای استان گفت: با وجود اینکه نسبت به سالهای گذشته با کاهش آمار تلفات جاده ای مواجه هستیم اما همین تعداد کشته، مجروح و معلولی که داریم هم بسیار بالاست.

او با قدردانی از مشارکت و همراهی شهرداری تبریز در گسترش کنترل الکترونیکی معابر شهری گفت: با وجود تمام پیشرفت‌هایی که اتفاق افتاده هنوز با کمبود جدی در این حوزه روبرو هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان در ادامه با درخواست از اعضای شورای شهر برای تلاش در جهت فرهنگ‌سازی رانندگی صحیح گفت: اعضای شورای شهر در این خصوص از ظرفیت اجتماعی بالایی برخوردارند که باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

او در بخش پایانی سخنانش به اهمیت مرکز ماده ١۶ اشاره کرد و گفت: این مرکز نقش مهمی در ارتقای سلامت اجتماعی به عهده دارد و از شهرداری و شورا میخواهم این مرکز را فراموش نکنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =