یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
کد خبر56749

مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز:
تهیه و تدوین شناسنامه محلات تبریز به منظور شناسایی آسیب‌های اجتماعی موجود در محلات

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از طرح های بازآفرینی شهری و سکونتگاه های غیر رسمی بافت فرسوده تبریز

مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از برنامه ریزی برای تهیه و تدوین شناسنامه محلات تبریز به منظور شناسایی آسیب‌های اجتماعی موجود در محلات خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدحسین حسن زاده در نشست مدیران فرهنگی مناطق و مسئولین خانه‌های سلامت شهرداری تبریز اظهار داشت: طی این طرح کالبد فیزیکی محله و عواملی که سلامت شهروندی در آن منطقه را تامین یا تهدید می کند مطالعه و منجر به مداخلاتی هدفمند می شود.

حسن‌زاده افزود: همچنین تعداد خیرین و بیماران خاص هر محله جهت برنامه ریزی های بیشتر، باید تهیه و تدوین شود.

او با اشاره به اینکه سلامت بانوان باید جزو اولویت خانه‌های سلامت قرار گیرد، گفت: ضروری است اطلاعات و مطالعات به عنوان دستاورد در حوزه سلامت بانوان جمع آوری و برنامه ریزی در این خصوص انجام گیرد چرا که ۵۰ درصد سلامت شهر را بانوان تشکیل می‌دهند.

مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز یادآور شد: مدیران خانه‌های سلامت باید آگاه بوده و به دنبال حق خود باشند چرا که پیشرفت و تعالی هر مجموعه بزرگ و کوچک در سایه فعالیت، جدیت و پشتکار همکاران و بخصوص مدیران همان مجموعه میسر می شود.

او خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولین خانه‌های سلامت باید آگاه باشند و از تسهیلات موجود در شهرداری در راستای بهره مندی بهینه شهروندان استفاده کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 10 =