یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
کد خبر56761

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:
آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری/ بارش باران در تبریز مشکل خاصی به وجود نیاورد

باران بهاری در زمستان تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز از روز گذشته خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اعلام و پیش بینی هواشناسی مبنی بارش نعمت الهی، تمامی نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از روز گذشته در آماده باش بودند.

قربانیان تبریزی افزود: با توجه به حضور نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش باران در نقاطی که احتمال آب گرفتگی و خطر آفرینی می رفت مشکل خاصی در مناطق بوجود نیامد.

او ادامه داد: لایروبی و پاکسازی آبروها و کانال های سطح شهر در چند مدت اخیر در دستور کار معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز قرار گرفته است و تمامی انهار، آبروها و کانال های سطح شهر لایروبی و پاکسازی شده اند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: شب گذشته نیروهای خدمات شهری به محض وجود آب گرفتگی در معابر نسبت به رفع آن اقدام کرده و مشکلی از این بابت بوجود نیامد.

او همچنین با تاکید بر آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری در مواقع بحرانی از قبیل برف و باران از شهروندان خواست کرد همزمان با رعایت نکات ایمنی و همکاری با عوامل شهرداری در مواقع بارانی، در صورت بروز هرگونه مشکل در محلات و مناطق، موضوع را از طریق شماره تماس ۱۳۷ به مرکز فوریت های شهرداری تبریز اطلاع دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 1 =