سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
کد خبر57006

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز تاکید کرد:
تداوم اجرای طرح ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه‌ای در سطح تبریز

سد معبر

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از تداوم اجرای طرح ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه ای در مناطق دهگانه تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: استفاده از معابر، خیابان ها و پیاده رو ها حق عمومی تمامی شهروندان است و در این زمینه شهرداری وظیفه جلوگیری از سد معبر این مکان ها را بر عهده دارد.

او ادامه داد: رفع سد معبر مغازه ای یکی از مسائلی است که مورد توجه عوامل خدمات شهری واجرایی شهرداری تبریز بوده و نیروهای این معاونت از هفته جاری اجرای طرح ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه ای را در مناطق دهگانه آغاز کرده اند.

قربانیان تبریزی افزود: نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز در مرحله اول با تذکر کتبی به مغازه دارانی که اقدام به سد معبر مغازه ای کرده اند به صورت کتبی اخطار می دهند و در صورتی که مغازه دار نسبت به رفع سد معبر اقدام نکند، بر اساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری با تخلف برخورد خواهد شد.

معاون شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: ما وظیفه داریم معابر و پیاده رو ها را برای استفاده عمومی آماده نگه داریم و طبیعتا با مقابله با تجاوز به حقوق عمومی و حفاظت از معابر به عنوان ملک عمومی در راستای صیانت از حق طبیعی شهروندان حرکت می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 10 =