سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
کد خبر57020

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز:
شهرداری های غمگین نمی توانند نسخه خوبی برای شهروندان بپیچند

افتتاح مسابقات ورزشی بانوان و کارکنان شهرداری های کشور

شهرداری هایی که کارکنان‌شان شاداب و سالم نباشند، نمی توانند برای شهروندان آن شهر نسخه خوبی بپیچند.

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری های کلانشهرهای کشور با بیان این مطلب، گفت: هر شهری به الگوهای ورزشی قابل لمسی احتیاج دارد؛ الگوهایی که دید قوی به تربیت بدنی دارند و رد پای آن ها در ورزش دیده می شود.

او ادامه داد: خوشبختانه در تبریز ما دکتر ایرج شهین باهر را به عنوان یک شهردار ورزشکار داریم که از فوتبالیست های سابق شهرمان است و حجت الاسلام قدوسی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز نیز از تنیسورهای خوب تبریز محسوب می شود.

نیکوخصلت عنوان کرد: دکتر شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز یک الگوی بارز ورزشی است که در طول هفته و در حتی ساعات بامداد، هرگز از ورزش غافل نمی شود. چنین الگوهایی برای سلامت یک شهر نیاز است و خوشبختانه ما در تبریز از وجود این افراد بهره مند هستیم.

او ورزش کردن بانوان شاغل را ارزشمند دانست و افزود: وقتی یک خانم ورزش می کند قابل تحسین است و ارزش آن وقتی بیشتر می شود که آن خانم شاغل هم باشد اما وقتی یک خانم شاغل در قالب تیم های ورزشی به یک مسابقات اعزام می شود، نشان می دهد که او یک انسان قوی است.

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز از کارمندان ورزشکار شهرداری به عنوان تزریق کنندگان شادی به شهر یاد کرد و گفت: شهرداری هایی که به اصطلاح غمگین باشند و کارمندانش شاداب و سلامت نباشد، نمی توانند برای شهروندان شهر خود نسخه خوبی بپیچند و لازم است تا برای داشتن یک شهر بانشاط و سالم، کارمندانی شاداب و سلامت داشت.

او خطاب به ورزشکاران هفت کلانشهر شرکت کننده در این مسابقات، از تبریز به عنوان یکی از شهرهای ارزشمند جهان یاد کرد و افزود: کشور ما همانند یک گنج با ارزش است که تاریخ کهن و مشاهیر بزرگی را دارد و ما در شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز کشورمان را برای کسانی که آگاهی درستی از آن ندارند، معرفی کنیم.

نیکوخصلت یادآور شد: شهرهای ما پتانسیل بالایی دارند و ما وظیفه داریم به روش های مختلف از جمله جذب توریست، قابلیت های این شهرها را معرفی کنیم تا به این ترتیب اقتصاد ما هم زنده بماند.

ششمین دوره مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری های کلانشهرهای کشور با شرکت تیم های تبریز، تهران، مشهد، اصفهان، یزد، همدان و اراک صبح امروز بطور رسمی در سالن شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز آغاز شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 4 =