شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
کد خبر57055

شهردار منطقه ۸ خبر داد:
تشکیل کمیته جذب سرمایه‌گذاری در شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی تبریز

مدبر

شهردار منطقه ۸ تبریز از تشکیل کمیته سرمایه گذاری در این منطقه جهت جذب مشارکتها و سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی در حوزه‌های گردشگری، تجاری، تفریحی و رفاهی خبر داد.

به گزارش شهریار، علی مدبر در  نخستین جلسه کمیته سرمایه گذاری منطقه ۸ خواستار  ارائه طرح‌های پیشنهادی با همکاری  استارت آپ‌ها  جهت اجرایی کردن پروژه‌های خلاقانه در منطقه تاریخی فرهنگی تبریز شد.

او با اشاره به ضرورت افزایش در آمدهای پایدار شهرداری و همچنین توسعه و ایجاد مکان‌های رفاهی، تجاری، گردشگری و تفریحی در بافت تاریخی فرهنگی تبریز گفت: شهرداری منطقه ۸ تمام تلاش خود را در راستای جذب مشارکت‌های مردمی جهت توسعه و عمران بافت مرکزی شهر بکار خواهد گرفت چرا که استفاده از سرمایه گذار و فعالان سرمایه گذاری باید در دستور کار قرار گرفته و این مورد با جدیت پیگیری شود.

مدبر اظهار داشت: در این راستا لازم است کلیه همکاران در کلیه بخش‌ها در جهت جذب حداکثری سرمایه گذاران و یا ایجاد طرح‌های سرمایه گذاری تلاش خود را انجام دهند و به همین دلیل و به منظور ارتباط بیشتر با سرمایه گذاران، دفتر ستاد سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی در منطقه هشت راه اندازی می‌شود.

شهردار منطقه ۸ تبریز ادامه داد: جلسات مرتبط با موضوع سرمایه گذاری به صورت منظم برگزار خواهد شد و از آنجایی که واگذاری زمین، صدور پروانه ساختمانی و همچنین هزینه ساخت از مولفه‌های اصلی سرمایه گذاری است تلاش خواهیم کرد اراضی دارای پتانسیل بالقوه در جهت سرمایه گذاری شناسایی گردد و با تنظیم تفاهم نامه به سرمایه گذار معرفی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 6 =