پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
کد خبر57140

فردا جمعه ۸ آذرماه؛
اولین آزمون طرح جامع شایستگی مدیران و کارکنان شهرداری تبریز برگزار می‌شود

موحد نیا

اولین آزمون طرح جامع شایستگی مدیران و کارکنان شهرداری تبریز فردا جمعه-  ۸ آذر-  ۹۸ با شرکت بیش از ۴۰۰ شرکت کننده از مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی برگزار می شود.

به گزارش شهریار، معاون برنامه ریزی و نوسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز ضمن تشریح جزئیات و زمان برگزاری این آزمون گفت: شهرداری تبریز با اجرای این طرح بستر ارتقاء و شایستگی در انتصاب، نیاز سنجی و اثر بخشی دقیق مدیران و کارکنان را فراهم می کند.

مرتضی موحدنیا همچنین با اشاره به دستور اکید شهردار تبریز بر آغاز اجرای این طرح جامع افزود: حوزه شهرسازی اولین حوزه مورد آزمون است و تا پایان سال جاری مدیران و کارکنان سایر حوزه ها نیز مورد آزمون شایستگی قرار می گیرند.

او ادامه داد: اهتمام شهرداری تبریز بر افزایش میزان بهره وری، اثر بخشی و در نهایت کسب رضایت صد در صدی شهروندان است و در این راستا مصمم هستیم ساختار تشکیلاتی خود را بر مبنای شایستگی هدفگذاری کنیم.

موحد نیا تصریح کرد: طی جلسات مختلف با معاونت شهرسازی و معماری و روسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق، ضمن تبیین اهمیت موضوع راهکارهای لازم جهت هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون احصا شده است.

این آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح فردا جمعه ۸ آذر ماه در دبیرستان فردوسی تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =