جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
کد خبر58210

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبرداد:
اعزام 80 دستگاه اتوبوس به مرز مهران برای خدمت رسانی به زائران حسینی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اعزام 80 دستگاه اتوبوس به مرز مهران برای خدمت رسانی به زائران حسینی خبر داد.

به گزارش شهریار، فرخ جلالی با اعلام این خبر افزود: به مانند سال های گذشته در سالجاری نیز برابر هماهنگی های لازم تعداد 80 دستگاه اتوبوس شهری جهت خدمات دهی به زائرین محترم در اربعین حسینی (ع) به مرز مهران اعزام خواهد شد.

جلالی خدمت رسانی به زائران حسینی را اقدامی ارزشمند و شایسته تقدیر دانست و افزود: خدمت‌رسانی به زائران پیاده امام حسین(ع) کمتر از زیارت نیست.

وی خاطرنشان کرد : سال گذشته توانستیم با حضور اتوبوسرانان بخش خصوصی سرویس‌دهی مطلوب و مناسبی را به زائران امام حسین(ع) داشته باشیم و دراین راستا امسال کاروان اتوبوسهای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز جهت رفاه و تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی سازماندهی و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام ،کاروان اعزامی مفتخربه نام شهدای شرکت واحد گردیده است.

مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری تبریز تصریح کرد : همچون سنوات گذشته خدمات ناوگان اتوبوسرانی شهرداری تبریز با شروع پیاده روی اربعین حسینی آغاز و تا اتمام کامل بزرگترین تجمع عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، خدمات رسانی در محل های تعیین شده ، بصورت شبانه روزی انجام خواهد شد.

جلالی در خاتمه گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم تعداد 80 دستگاه اتوبوس با160 راننده و نیروی خدمات ، اکیپ فنی به همراه یک دستگاه اتوبوس امداد سیار با تمامی امکانات در قالب ستاد اربعین حسینی جهت جابجایی زائران گرامی اعزام خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 2 =