شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
کد خبر58528

شهردار منطقه ۷ تبریز خبرداد:
حمایت شهرداری منطقه ۷ از مالکان زمین برای توسعه طرح های تفریحی و گردشگری

حمایت شهرداری منطقه 7 از مالکان زمین برای توسعه طرحهای تفریحی-گردشگری

شهردار منطقه ۷ تبریز اعلام کرد: شهرداری منطقه ۷تبریز از مالکان زمین های بایر واقع در حریم این منطقه در راستای توسعه طرح های گردشگری، تفریحی و ورزشی حمایت می کند.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند در جمع مردم  در امامزاده سید محمد کججانی با اشاره به فرصت ها و ظرفیت هایی که توسعه گردشگری برای مردم منطقه می تواند به وجود بیاورد، یادآور شد: با هر گردشگر ۱۰ نوع شغل به وجود می آید و گردشگران برای هر سرزمین مایه خیر و برکت هستند.

او با بیان اینکه جذب سفر به حوزه استحفاظی منطقه ۷ از اهداف اساسی مدیریت منطقه است، اظهار داشت: به مالکان اراضی واقع در حریم و ترجیحا در بر جاده این نوید داده می شود که شهرداری منطقه ۷ زمینه بهره مندی انتفاعی از قطعات بایر را با معرفی طرح های ورزشی و تفریحی فراهم خواهد ساخت و در این راستا عوارضی از مردم مطالبه نخواهد شد.

پورخردمند ایجاد پیست موتور سواری، اسب دوانی و یا کارتینگ را از جمله فرصت هایی دانست که با ایجاد انها در زمین های بایر حومه با مالکیت خود شهروندان، می تواند زمینه جذب گردشگر از شهرستان های اطراف و خود تبریز  بوجود آورده و در سایه آن رونق اقتصادی را فراهم  آورد.

در ادامه شهردار منطقه ۷ تبریز تاکید کرد: این طرح ها صرفا برای قطعات قابل تعریف بوده و صدور مجوز برای ابنیه صورت نخواهد گرفت.

در پایان این دیدار شهروندان مشکلات و مسائل شهری خود را مطرح کرده و به ارائه پیشنهاد در حوزه گردشگری پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 10 =