پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
کد خبر58666

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:
فعالیت شبانه‌روزی نیروهای خدمات شهری/ سد معبر، تضییع حقوق شهروندی است

قربانیان

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: نیروهای خدمات شهری تبریز به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند و فعالیت آنان شب و روز نمی شناسد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز طیف گسترده ای از وظایف نهاد خدمتگذار شهرداری را بر عهده دارد و یکی از اصلی ترین بازوان مدیریت شهری تبریز است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهر تبریز از تداوم اجرای طرح های ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه ای، لایروبی کانال ها و آبروها و پاکسازی معابر در مناطق دهگانه کلانشهر تبریز خبر داد و گفت: نیروهای معاونت خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری و همچنین سازمان های مرتبط زحمات زیادی را برای پاکیزگی، زیبایی شهر متحمل می شوند.

محمدرضا قربانیان تبریزی اظهار داشت: استفاده از معابر، خیابان ها و پیاده رو ها حق عمومی تمامی شهروندان است و در این زمینه شهرداری وظیفه جلوگیری از سد معبر این مکان ها را بر عهده دارد چون در واقع سد معبر تضییع حقوق شهروندان است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز افزود: رفع سد معبر مغازه ای یکی از مسائلی است که مورد توجه عوامل خدمات شهری واجرایی شهرداری تبریز بوده و نیروهای خدوم این معاونت از هفته جاری اجرای طرح ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه ای را در مناطق دهگانه آغاز کرده اند.

قربانیان تبریزی افزود: نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز در مرحله اول با تذکر کتبی به مغازه دارانی که اقدام به سد معبر مغازه ای نموده اند به صورت کتبی اخطار می نمایند و در صورتی که مغازه دار نسبت به رفع سد معبر اقدام ننمایند، بر اساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری با تخلف برخورد خواهد شد.

او اظهار داشت: ما وظیفه داریم معابر و پیاده رو ها را برای استفاده عمومی آماده نگه داریم و طبیعتا با مقابله با تجاوز به حقوق عمومی و حفاظت از معابر به عنوان ملک عمومی در راستای صیانت از حق طبیعی شهروندان حرکت می کنیم.

او در خصوص سازمان های خدمت رسان اظهار داشت: سازمان های تابع شهرداری نظیر سازمان مدیریت پسماند، سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت، سازمان میادین، سازمان پارکها، سازمان وادی رحمت، سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از جمله سازمان های خدمت رسان شهرداری تبریز هستند که همواره خدمت رسان شهروندان بوده و همکاران تلاشگر ما در این سازمانها همواره به فکر خدمت به شهروندان هستند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش افزود: هدف اصلی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز ایجاد محیط زندگی سالم برای شهروندان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =