چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
کد خبر59192

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:
نشست استانی دومین کنگره ملی خانواده در تبریز برگزار می‌شود

نشست

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز گفت: نشست استانی دومین کنگره ملی خانواده در تبریز توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با همکاری موسسه قرار زندگی برگزار می شود .

به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی  با اعلام این خبر گفت: کنگره استانی خانواده با موضوع «خانواده و گام دوم انقلاب»  با حضور وسخنرانی  دکتر فیاض جامعه شناس و استاد برجسته دانشگاه و مسولین شهری واستانی  و فعالان حوزه خانواده در سالن همایش شهرداری مرکز تبریز برگزار می‌شود.

حمیدی اظهار کرد : کنگره استانی خانواده  با هدف هم‌افزایی میان فعالین حوزه خانواده در زمینه‌های علمی و اجرایی به منظور استفاده از تجربیات و یافته‌های علمی در جهت کاهش آسیب‌های مرتبط با  خانواده وتحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.

حمیدی افزود: ارتقای دانش نظری، تحلیلی و ظرفیت تخصصی کنشگران و فعالان خانواده، ایجاد بستری برای شبکه‌سازی کنشگران و فعالان خانواده، ظرفیت‌سازی برای توسعه درون‌زا و ارتقای توان درآمدزایی کنشگران و شناسایی مسائل و مشکلات فعالان خانواده مهم‌ترین اهداف برگزاری این کنگره استانی به شمار می روند.

نشست استانی دومین کنگره ملی خانواده در ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن همایش شهرداری تبریز واقع در ابوریحان در تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =