یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
کد خبر59276

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز اعلام کرد:
تداوم شبانه روزی فعالیت اکیب های خدمات رسان/ قدردان تلاش شبانه روزی نیروهای خدمات شهری هستیم

برف روبی

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از تلاش شبانه روزی نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز برای بازگشایی و پاکسازی معابر شهر از آغاز بارش ها خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با تقدیر از زحمات شبانه روزی نیروهای زحمت کش خدمات شهری افزود: نیروهای زحمت کش خدمات شهری به همراه ناوگان تجهیزات زمستانی در دو روز گذشته به صورت شبانه روزی عملیات محلول پاشی، برف روبی، بازگشایی و پاکسازی معابر را اجرا می کنند.

معاون شهردار تبریز با اشاره به تداوم شبانه روزی خدمت رسانی اکیب های خدمت رسان خدمات شهری افزود: بارش نعمت الهی در سطح شهر باعث خوشحالی و سرور شهروندان شده است و امیدواریم با همکاری و همراهی شهروندان و توجه به توصیه ها در زمان بارندگی برف در شهر شاهد حداقل حوادث در شهر باشیم.

او افزود: نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز برف روبی و محلول پاشی  معابر شهر و پاکسازی خیابان ها و پیاده روها را با هداف خدمت رسانی به شهروندان و سهولت تردد در سطح شهر اجرا می کنند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در پایان سخنانش از شهروندان تبریزی در خواست کرد در روزهای برفی و بارانی از سفرهای غیرضروری درون شهری اجتناب نموده و در حین سفر نیز احتیاط لازم را در زمان عبور از معابر و خیابان ها و همچنین رانندگی مد نظر داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =