چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
کد خبر59756

مزایده عمومی شهرداری منطقه یک تبریز

شهرداری منطقه یک تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۳۱/۷۴۵۷۱ مورخه ۰۷/۱۱/۹۸ شهردار محترم کلانشهر تبریز تعدادی از املاک تحت مالکیت خود را با قیمت کارشناسی بشرح ذیل از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقوقی و حقیقی واگذار نموده و ردیف ۱۱ را به اجاره و بقیه موارد را بفروش برساند.

به گزارش شهریار، شهرداری منطقه یک تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۳۱/۷۴۵۷۱ مورخه ۰۷/۱۱/۹۸ شهردار محترم کلانشهر تبریز تعدادی از املاک تحت مالکیت خود را با قیمت کارشناسی بشرح ذیل از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقوقی و حقیقی واگذار نموده و ردیف ۱۱ را به اجاره و بقیه موارد را بفروش برساند. فلذا متقاضیان محترم می توانند از تاریخ انتشار آگهی تا مورخه ۰۳/۱۲/۹۸ جهت دریافت اسناد و مدارک مزایده پس از واریز مبلغ ۰۰۰/۵۰۰ ریال به حساب شماره ۱۰۰۷۸۶۶۹۶۴۶۷ نزد بانک شهر بنام شهرداری منطقه یک تبریز با در دست داشتن اصل فیش واریزی به امور قراردادهای منطقه یک مستقر در ساختمان معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک واقع در خیابان دو بانده گلکار انتهای خیابان ترافیک جنب پارک مینیاتور مراجعه نمایند.

توضیحات:

۱ – آخرین مهلت قبول پیشنهادات به دبیرخانه شهرداری منطقه یک واقع در خیابان فارابی نرسیده به پل بهشتی ساختمان شهرداری منطقه یک مورخه ۰۴/۱۲/۹۸ تا ساعت ۱۳:۳۰ بوده و تاریخ تشکیل کمیسیون و بازگشایی پیشنهادات روز یکشنبه مورخه ۰۴/۱۲/۹۸ ساعت ۱۵:۰۰ واقع در خیابان آزادی – چهار راه ابوریحان – نبش لاله زار جنوبی – ساختمان شهرداری تبریز – اتاق جلسه می باشد.

۲ – به پیشنهادات مخدوش، مشروط و پیشنهادات ی که بعد از مهلت مقرر شده واصل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳ – شرکت در مزایده و دادن پیشنهاد قیمت به منزله قبول شرایط و تکالیف شهرداری می باشد.

۴ – هزینه چاپ آگهی و انتقال سند و قرارداد بعهده برنده مزایده خواهد بود.

۵ – شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. هرگاه برندگان اول و دوم حاضر به عقد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتیب به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

۶ – هرگونه مغایرت در متراژ در زمان تحویل اصلاح و قرارداد بر اساس آن تنظیم خواهد شد.

۷ – نحوه و شرایط فروش املاک بصورت نقدی بوده و تحویل و صدور قرارداد واگذاری و انتقال اسناد املاک مذکور به نام برندگان مزایده پس از پرداخت کل ثمن معامله خواهد بود.

۸ - مبلغ به ریال و مساحت به متر مربع می باشد.

۹ – سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مزایده مندرج می باشد.

                                                                                                                                                                                                                پاک نهاد

                                                                                                                                                                                                                   شهردار منطقه یک

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =