شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
کد خبر60042

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:
گسترش نشاط اجتماعی، راهگشای توسعه شهری

گسترش نشاط اجتماعی، راهگشای توسعه شهری

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در نشست مشترک با اعضای کمسیون فرهنگی شورای شهر تبریز، بر اهمیت گسترش نشاط اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در نشست مشترک با اعضای کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز، ضمن قدردانی از مساعدت و همراهی ایشان در پیشبرد اهداف فرهنگی خانواده بزرگ شهرداری تبریز، گفت: همانطور که بارها از سوی مقامات بلند پایه نیز مورد تاکید قرار گرفته، راهی جز توجه به فرهنگ در راستای توسعه جامعه نداریم.
به گفته او، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با تمام مشکلات موجود پای اهداف متعالی خود ایستاده و از هر رهگذاری برای تحقق این خواسته ها تلاش می کند.
حمیدی، تمرکز جدی بر مبحث آموزشهای شهروندی را در قالب هر طرح و اقدامی، یکی از نکات برجسته تلاشهای این مجموعه دانست و افزود: در برنامه های مختلف و متنوع این مجموعه، مبحث آموزشهای شهروندی به زبانهای مختلف برای گروههای سنی و اقشار مختلف شهر آموزش داده می شود.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز ضمن اشاره به اهمیت نشاط اجتماعی، برآورده شدن آن را نیازمند تلاش برنامه ریزی شده بر اساس نیازهای نقاط مختلف و اقشار متنوع شهر دانست و افزود: در کنار این هدف، بر توسعه فرهنگ مطالعه نیز تاکید داریم و این هدف متعالی را در قالب برنامه های مختلف دنبال خواهیم کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی، در خاتمه ضمن قدردانی از تلاش و مساعدت بی دریغ شورای اسلامی شهر به خصوص اعضای محترم کمسیون فرهنگی در همراهی با سازمان به ویژه در تخصیص بودجه، این امر را نشانه توجه و عزم ایشان در توسعه فرهنگی و گسترش نشاط اجتماعی در سطح شهر تبریز دانست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =