سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
کد خبر60144

شهردار منطقه۹ تبریز خبر داد:
استمرار عملیات برف روبی و یخ زدائی در سطح منطقه۹

استمرار عملیات برف روبی و یخ زدائی در سطح حوزه ی منطقه9 تا عادی شدن وضعیت جوی

عملیات محلول پاشی ، برف روبی و یخ زدائی در رأس فعالیتهای دو هفته ی اخیر شهرداری منطقه۹ قرار دارد.

به گزارش شهریار، بهرام نسیانی شهردار منطقه۹  اظهار داشت: از آغاز بارش برف در  فصل جاری، معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه۹ با اتخاذ تمهیدات لازم و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات، برف روبی، یخ زدائی و مسیر گشائی معابر و گذرهای سطح حوزه را در رأس فعالیت های خدماتی خود قرار داده است.

شهردار منطقه۹ افزود: با آغاز موج جدیدی از بارش های کم سابقه که هفته ی گذشته شاهد آن بودیم، نیروهای خدوم و تلاشگر معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه با تلاش چندین روزه و شبانه روزی خود، مانع از انسداد  شریانها و گذرهای این منطقه شدند.

 نسیانی خاطرنشان کرد: از شب گذشته نیز با فعالیت مجدد سامانه ی بارشی  و کولاک و برودت هوا، نیروهای خدماتی با آماده باش کامل، در راستای تسهیل درتردد وسائط نقلیه ی شهری و رفع موانع حرکتی شهروندان، از لحظات نخست بارش برف تا کنون با انجام عملیات سریع و بموقع، اقدام به برف روبی و یخ زدائی معابر کرده اند.

شهردار منطقه۹ گفت: با توجه به جغرافیای منطقه، عملیات برف روبی و یخ زدائی معابر تا عادی شدن وضعیت جوی استمرار دارد و طبق اطلاعات واصله، در حال حاضر هیچگونه مشکلی در زمینه ی تردد شهروندان در معابر حوزه وجود ندارد و شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل موضوع را از طریق سامانه ی ۱۳۷ مطرح نمایند تا بلافاصله نسبت به رفع مشکلات مطروحه اقدامات عاجل صورت گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 13 =