پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
کد خبر60223

آگهی مزایده عمومی شهرداری منطقه ۷ تبریز

مزایده

شهرداری منطقه هفت تبریز،  ۳ آگهی عمومی مزایده برای فروش قطعه های مسکونی، اجاره محل سرویس‌های بهداشتی محدوده منطقه، نگهداری و بهره برداری از محل تالار کوثر و مناقصه برای پروژه‌های عمرانی اجرای لکه گیری و آسفالت اساسی و احداث ساختمان معاونت فنی و عمرانی منطقه ۷ منتشر کرد.

شهرداری منطقه هفت تبریز،  ۳ آگهی عمومی مزایده برای فروش قطعه های مسکونی، اجاره محل سرویس‌های بهداشتی محدوده منطقه، نگهداری و بهره برداری از محل تالار کوثر و مناقصه برای پروژه‌های عمرانی اجرای لکه گیری و آسفالت اساسی و احداث ساختمان معاونت فنی و عمرانی منطقه ۷ منتشر کرد.

شهرداری منطقه هفت تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۱/۷۶۱۱۶ مورخ ۱۷/۱۱/۱۳۹۸ شهردار محترم کلانشهر تبریز، ۴۶ قطعه مسکونی ( لیست پیوستی) را با شرایط نقدی از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

این شهرداری همچنین در نظر دارد به استناد مجوز ماخوذه از شهردار محترم کلانشهر تبریز، واگذاری محل تالار کوثر، نگهداری و بهره برداری واقع در جاده قدیم وادی رحمت، جنب کارگاه امانی منطقه به پیوست لیست اموال موجود در محل فوق به ابعاد ۲۴ در ۳۰/۲۳ و به مساحت ۵۶۰ متر مربع به صورت اجاری یکساله از طریق مزایده عمومی اقدام کنند.

شهرداری منطقه هفت تبریز به استناد مجوز شماره ۵/۷۶۷۰۱ مورخ ۱۶/۱۱/۱۳۹۸ شهردار محترم کلانشهر تبریز واگذاری محل سرویس های بهداشتی و نمازخانه های موجود واقع در پارک های محدوده منطقه را به شرح جدول پیوستی و لیست اموال موجود در محل های فوق به پیوست و همچنین اجاره محل استقراریک باب بوفه به مساحت حداکثر چهار متر در هریک ازمحلهای مورد نظر پارک های منطقه با سازه سبک وقابل حمل که توسط مستاجرتهیه ونصب خواهد شد ، به صورت اجاره یک ساله از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.

متقاضیان محترم (اشخاص حقیقی و حقوقی) می توانند از تاریخ نشر این آگهی جهت دریافت اسناد مزایده و اطلاع از شرایط آن در وقت اداری پس از واریز ۵۰۰ هزار ریال بابت خرید اسناد مزایده به حساب جاری شماره۱۰۰۷۸۶۷۰۶۴۹۸ درآمد منطقه و مبلغ سپرده شرکت در مزایده به شماره حساب ۱۰۰۶۱۳۴۹۶۸ نزد شعبات بانک شهر به نام شهرداری منطقه ۷ تبریز اقدام و با در دست داشتن اصل فیش بانکی به واحد املاک شهرداری منطقه هفت واقع در جاده تبریز- آذرشهر، پل تراکتورسازی، ورودی شهرک اندیشه، ساختمان شهرداری منطقه هفت مراجعه کنند.

توضیحات:

۱ – مهلت فروش اسناد مزایده از تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۸ تا ساعت ۱۲:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۸ خواهد بود.

۲- اخرین مهلت عودت پیشنهادهای قیمت تا ساعت ۱۳:۰۰روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۸ است.

۳- تاریخ برگزاری کمیسیون مزایده و گشایش و قرائت پیشنهادهای قیمت راس ساعت ۱۴:۳۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۸ در محل ساختمان شهرداری تبریز واقع در خیابان آزادی، نبش خیابان لاله زار جنوبی خواهد بود.

۴ – شرکت در مزایده و دادن پیشنهاد قیمت به منزله قبول شرایط و تکالیف شهرداری می باشد.

۵- درصوتی که برنده اول و نفر دوم حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده انان به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

۶ – هزینه چاپ آگهی و انتقال سند و قرارداد بعهده برنده مزایده خواهد بود.

۷ – شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. درصورت رد پیشنهادها سپرده ها قابل استرداد است.

۸ – سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مزایده مندرج می باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =