پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
کد خبر60439

بررسی دسترسی شهرک شهید مدنی با بهره برداری از آزاد راه تبریز- سهند

بررسی دسترسی شهرک شهید مدنی با بهره برداری از آزاد راه تبریز- سهند

دسترسی محلی شهرک شهید مدنی با بهره برداری از اتوبان تبریز- سهند طی جلسه ای با حضور شهردار منطقه هفت تبریز و مدیرعامل و معاونان و مدیران شرکت توسعه و عمران شهر جدید سهند بررسی شد.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند شهردار منطقه ۷ تبریز در جلسه مشترک با مدیرعامل و معاونان و مدیران شرکت توسعه و عمران شهر جدید سهند  و مدیرعامل شرکت دیداس در محل شهرداری منطقه هفت به تشریح وضعیت شهرک شهید مدنی و ضرورت نحوه اتصال اتوبان شهید کسایی و آزاد راه تبریز – سهند پرداخت.

او با بیان اینکه در شهرک شهید مدنی بالغ بر هزار واحد کارگاهی و تولیدی فعال بوده و ضروریست به وضعیت دسترسی این شهرک در راستای تامین نیازهای اهالی شهرک شهید مدنی رسیدگی شود، گفت: یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های اهالی شهرک شهید مدنی نحوه دسترسی آنها با افتتاح آزاد راه تبریز – سهند بوده که باید تکلیف آنها از سوی اداره کل راه و شهرسازی مشخص شود.

در این جلسه عباس مصطفوی مدیرعامل شرکت توسعه و عمران شهر جدید سهند ضمن قدردانی از زحمات و تلاش شهرداری منطقه هفت برای رفع مشکلات اهالی این شهرک، تاکید کرد: اهالی و شهروندان شهرک شهید مدنی احساس نگرانی نکنند و برای سهولت دسترسی آنها راه موقتی اختصاص داده خواهد شد تا اقدامات اساسی انجام شود.

او همچنین یادآور شد: سهولت در رفت و آمد و آسایش ساکنان در این شهرک همواره مدنظر بوده و از این پس نیز به این موضع توجه ویژه ای به آن خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توسعه و عمران شهر جدید سهند در ادامه گفت: شهرک شهید مدنی تبریز جزو شهرک های فعال در زمینه تولید و اشتغال بوده وباید آسایش ساکنان آن فراهم شود.

همچنین مقرر شد جلسه بعدی با حضور کمیته فنی شهردار منطقه هفت، مدیرعامل شرکت توسعه و عمران شهر جدید سهند و اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شده و در خصوص دسترسی شهرک شهید مدنی تصمیم قطعی اتخاذ شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 10 =