جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
کد خبر60464

شهردار منطقه ۹ تبریز:
عملیات زیرسازی و لکه گیری آسفالت در بلوار شیخ شهاب الدین اهری و شهدای غواص

آسفالت منطقه 9

عملیات کاتر زنی، زیرسازی و آسفالت ریزی در بلوار شیخ شهاب الدین اهری و بلوار شهدای غواص با تجهیز اکیپ های مربوطه توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ۹ تبریز در حال اجراست.

به گزارش شهریار، بهرام نسیانی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن سال جدید و لزوم بهسازی جهت تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه ، عملیات کاتر زنی، زیرسازی و آسفالت ریزی در بلوار شیخ شهاب الدین اهری و بلوار شهدای غواص با تجهیز اکیپ های مربوطه توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ۹ تبریز در حال اجراست.

وی افزود: این عملیات با ترتیب اولویت و بطور مستمر تا رفع تمامی ناهمواریهای موجود در سطح معابر منطقه ادامه خواهد داشت و اکیپ های آسفالت منطقه با شناسائی معابری که آسفالت آنها دچار آسیب گردیده، اقدام به کاتر زنی و زیرسازی و لکه گیری این گذرها خواهند کرد.

شهردار منطقه تصریح کرد: در آستانه فرا رسیدن سال نو شهرداری منطقه برنامه های متعدد و متنوعی در دستور کار خود دارد که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اقدام به اجرای آنها خواهد کرد.

نسیانی تصریح کرد: به منظور لکه گیری اصولی معابر، قبل از آسفالت ریزی، در محل های مورد نظر کاتر زنی و زیرسازی صورت می گیرد تا در ادامه نسبت به آسفالت ریزی اساسی و همچنین ترمیم و  لکه گیری اقدام شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 14 =