سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷
کد خبر60591

تجهیزات و نیروی انسانی نهادهای نظامی و انتظامی برای ضدعفونی شهر وارد کار شدند

مسلح

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از همکاری نهادهای نظامی و انتظامی در راستای انجام عملیات ضدعفونی نقاط مختلف شهری جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدحسین حسن‌زاده اظهار کرد: ستاد پیشگیری از ویروس کرونا با تاکید شهردار تبریز در خصوص استفاده از تمامی توان و ظرفیت های موجود جهت کنترل شیوع این بیماری، شهرداری تبریز همکاری و هماهنگی با این نهادها را آغاز کرد.

حسن‌زاده افزود: بر اساس جلسات مشترک با نهادهای مختلف همچون یگان ویژه، لشکر ۲۱ حمزه ارتش، سپاه عاشورا و... مقرر شد کلیه امکانات، تجهیزات و نیروهای موجود در این نهادها جهت کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا پای کار باشند.

او با اشاره به لزوم همدلی بین کلیه دستگاهها و نهادها در این خصوص تصریح کرد: امیدواریم این همکاری و هماهنگی برای شهروندان نقطه قوت و روحیه بخش باشد.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: با وجود امکانات و تجهیزات موجود در مجموعه مدیریت شهری، برای ضدعفونی کردن روزانه کلانشهری مثل تبریز نیازمند حمایت ارگان‌هایی مثل ارتش سپاه،   نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها هستیم.

حسن‌زاده یادآور شد: برای پیشگیری از شیوع این بیماری همه باید با عزمی جدی در خط مقدم بوده و با امیدبخشی به مردم، بر این مشکل فائق آئیم.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه ارتش آذربایجان نیز در این دیدار اظهار داشت: بنا به دستور فرمانده محترم ارتش کل کشور، ارتش در این موضوع به عنوان یک پیشتبان خواهد بود.

امیر عیسی میرزایی ادامه داد: زمانی که نیاز به کمک باشد ارتش نیز با تمام تجهیزات و امکانات وارد عمل خواهد شد؛ همچنان که در طول سالهای جنگ نیز ارتش به این مسئله ثابت قدم یا پایدار بوده است.

امیر میرزایی ادامه داد: بدون شک با همدلی و همراهی اداره ها، سازمانها و نیروهای نظامی و انتظامی بر این بحران غلبه خواهیم کرد و این بدون همراهی و همدلی همشهریان عریز  محقق نمی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 7 =