چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
کد خبر60847

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز:
دانشجویان با رعایت موارد پیشگیری از کرونا عازم شهرهای خود شدند

کنترل مسافران ترمینال تبریز در برابر ویروس کرونا

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز گفت: دانشجویان دانشگاه تبریز پس از تعطیلی کلاس ها با رعایت موارد مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا عازم شهرهای خود شدند.

حسین عادلی سعدآباد امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این مطلب اظهار کرد: پس از تعطیلی دانشگاه ها، دانشجویان سایر شهر ها که در تبریز مشغول به تحصیل بودند قبل از عزیمت به شهرهای خود، در محل ترمینال تبریز مورد تست قرار گرفتند.

او ادامه داد: پس از مراجعه دانشجویان به ترمینال تبریز جهت عزیمت به شهرهای خود، سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز خدماتی همچون ضدعفونی و تست سلامت به این دانشجویان ارائه کرد.

عادلی عنوان کرد: سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز در موضوع انتقال دانشجویان به شهرهای خود، همکاری نزدیکی با دانشگاه های تبریز داشته است.

او افزود: با تاکید شهردار محترم تبریز مبنی بر رعایت موارد مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا، اقداماتی از جمله ضدعفونی مداوم سالن ترمینال و همچنین تست سلامت و غربالگری مسافران ورودی و خروجی به شکل مستمر ادامه دارد.

به دنبال ارائه خدمات سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز به دانشجویان پس از تعطیلی دانشگاه ها، مجیدی رئیس دانشگاه تبریز با ارسال نامه ای از حسین عادلی سعدآباد مدیرعامل این سازمان قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 8 =