چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
کد خبر60859

تشکیل کارگروه ویژه برای اتصال پسماند وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری

کارگروه پسماند وادی رحمت

با هدف رفع نگرانی های بهداشتی، کارگروهی ویژه برای بررسی نحوه اتصال پسماند وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری تشکیل شد.

به گزارش شهریار، فرخ جلالی، سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در این جلسه اظهار داشت: از سالیان قبل جهت رفع دغدغه های بهداشتی در خصوص سرنوشت پسماندهای وادی رحمت، مخازن سپتیک کلرزنی و نیز دستگاه تصفیه با اوزون در خروجی فاضلاب این مجموعه نصب شده است.

او ادامه داد: با این حال، بر اساس نظر کارشناسان و تاکید مسئولان ذیربط، اتصال خروجی فاضلاب وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری در اولویت قرار می گیرد.

جلالی با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه برای اجرایی کردن این پروژه تصریح کرد: جلسه این کارگروه با حضور مدیران و نمایندگان ارگان هایی چون آبفا، محیط زیست، راه و ترابری، شهرداری تبریز، شهرداری منطقه ۷ و سازمان آرامستان های شهرداری تشکیل شد.

به گفته او، بر اساس توافقات صورت گرفته مطالعات و اقدامات اولیه برای آغاز پروژه اتصال فاضلاب وادی رحمت به شبکه سراسری فاضلاب شهری به زودی آغاز می شود.

جلالی یادآور شد: بر اساس مطالعات مشترک کارشناسان آبفا و شهرداری، برای اتصال فاضلاب وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری، عملیات لوله گذاری به طول ۲۲۰۰ متر انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، فاضلاب وادی رحمت پس از انجام مراحل تصفیه اوزون و مخازن سپتیک کلرزنی، به شبکه فاضلاب شهری متصل خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =