شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
کد خبر60910

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:
بازار تاریخی تبریز ضد عفونی شد/ تداوم ضد عفونی و سم زدایی بازار در روزهای آینده

11 - Copy.jpg

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به ضدعفونی گسترده بازار تبریز، از تداوم اجرای عملیات ضد عفونی بازار بزرگ تبریز در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام اینکه از صبح روز پنج شنبه عملیات ضد عفونی و سم زدایی بازار بزرگ تبریز با مشارکت ماشین آلات و نیروهای خدماتی از مناطق دهگانه شهرداری تبریز اجرا شد، افزود: ضدعفونی بازار بزرگ تبریز که با همکاری اصناف و بازاریان تبریز صورت گرفت، امری مهم و اساسی برای مقابله با شیوع ویروس خطرناک کروناست.

قربانیان افزود: با توجه به اعلام مسئولان بهداشتی مبنی بر احتمال بالای سرایت و شیوع ویروس کرونا در تجمعات و ترددها در بازار تبریز نیز امکان شیوع ویروس در چنین مراکزی وجود دارد و به همین دلیل نیروهای معاونت خدمات شهری متناوبا عملیات ضدعفونی و پاشش محلول ضد عفونی در بازار و هسته مرکزی شهر را اجرا خواهند کرد.

محمدرضا قربانیان تبریزی با هشدار نسبت به امکان شیوع بیماری ها در مکان هایی که تجمع انسانی وجود دارد از عموم شهروندان به خصوص بازاریان بازار بزرگ تبریز درخواست کرد همکاری لازم با عوامل خدمات شهری را داشته باشند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با تقدیر از همکاری اصناف و کسبه بازار تاریخی تبریز با نیروهای خدماتی افزود: در حال حاضر بازار بزرگ تبریز در راستای مقابله با ویروس کرونا تعطیل بوده و همچون روز پنج شنبه روز جمعه نیز ضد عفونی تمامی محدوده بازار و خیابان های پیرامونی توسط نیروهای خدمات شهری ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 3 =