شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
کد خبر61109

صبح امروز صورت گرفت؛
از ضدعفونی معابر مناطق ۱۰گانه تا اطلاع‌رسانی محله به محله درمورد کرونا

بسج خدمات شهری مناطق ده گانه شهرداری تبریز برای ضد عفونی معابر

صبح امروز اکیپ‌های مختلف معاونت خدمات شهری مناطق ۱۰گانه شهرداری تبریز با حضور در معابر و محلات نسبت به ضدعفونی و اطلاع‌رسانی درمورد ویروس کرونا اقدام کردند.

به گزارش شهریار، شهرداری تبریز از اولین‌ روزهای شیوع ویروس کرونا تمام اقدامات خود را برای ترویج آموزش‌های خودمراقبتی و فرهنگ‌سازی و همچنین ضدعفونی معابر و اماکن عمومی بسیج کرده است.

صبح امروز نیز در فاز جدید این اقدامات، ماشین آلات و تجهیزات مناطق ۱۰گانه تبریز در حوالی بازار تبریز به راه افتاد و محله به محله نسبت به ضدعفونی معابر و اطلاع‌رسانی درمورد ویروس کرونا اقدام کردند.

پیش‌تر ضدعفونی معابر بیش‌تر در مسیرهای اصلی انجام می‌شد اما اکنون با اعلام اسامی محلاتی که مبتلایان بیش‌تری دارند، شهرداری تبریز وارد محلات شده و خدمات خود را با شدت و همت بیش‌تری ادامه می‌دهد.

همچنین از امروز اکیپ‌های اطلاع‌رسانی صوتی کار خود را آغاز کردند که با حضور در محلات مختلف مناطق ۱۰گانه تبریز به ویژه مناطق کم‌برخوردار درمورد ویروس کرونا، ضرورت در خانه ماندن و شیوه‌های مراقبت از سلامت فردی اطلاع‌رسانی می‌کنند.

امروز علاوه بر مناطق ۱۰گانه تبریز، در شهر سردرود نیز توسط شهرداری تبریز ضدعفونی و اطلاع‌رسانی شد و برای فردا نیز منطقه آخمقیه در دستور کار قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 12 =