چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
کد خبر61158

زیباسازی جنوب غرب تبریز برای حفظ نشاط شهروندان

زیباسازی جنوب غرب تبریز برای حفظ نشاط شهروندان

شهردار منطقه ۷ تبریز از زیباسازی جنوب غرب تبریز برای حفظ نشاط شهروندان و منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند در تشریح این خبر گفت: در شرایط کنونی فضای شهری و شهروندان بیش از همه نیازمند فضای شاد و پرنشاط بوده تا دوران پر دغدغه روزهای مقابله با شیوع کرونا را به سلامت سپری کنند.

او با بیان اینکه تغییر فصل و آمدن بهار بهترین بهانه برای ایجاد فضای نشاط شهری است، اظهار داشت: عوامل فضای سبز علی رغم تعطیلات نوروزی، برای حفظ شادابی و نظافت فضاهای سبز شهری با رعایت شرایط بهداشتی، به صورت مستمر در تلاش هستند.

پورخردمند با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای زیباسازی منطقه افزود: آبیاری گلکاری ها، نورپردازی المان ها، تنظیف فضای سبز و سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی مالچ ها و تقویت گلکاری ها، از جمله اقداماتی بوده که در این ایام در سطح پارک ها و معابر اصلی منطقه در حال اجرا است.

او یادآور شد: در استقبال از فصل بهار ۳۰ هزار گلدان بنفشه و ۴۰ هزار گلدان شب بو آماده سازی شده که در راستای زیباسازی فضای سبز منطقه کاشته شد.

شهردار منطقه ۷ همچنین با اشاره به اینکه از بذرهای گل همیشه بهار، کوکب، جعفری و گل صبا نیز در فضای سبز این منطقه استفاده شده است، گفت: فصل بهار بذر امید را در دل طبیعت می رویاند و ما نیز با الهام از این نو شدن بایستی با طبیعت همراه بوده و علی رغم روزهای سختی که با آن مواجه هستیم برای هرچه بهاری شدن زندگی و شهر خود تلاش کنیم که روزهای سخت نیز رفتنی اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 14 =