چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
کد خبر61163

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز مطرح کرد:
همکاری شهروندان موجب ثمربخشی فعالیت‌های پیشگیرانه و درمانی است

ضد عفونی علیه کرونا

مدیرکل سلامت شهرداری تبریز گفت: همکاری شهروندان در مقابله با ویروس کرونا، تنها انتظار ما از مردم است که امیدواریم با حضور در خانه و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، موجب ثمربخشی فعالیت‌های پیشگیرانه ما باشد.

به گزارش شهریار، محمدحسین حسن‌زاده پیش از ظهر امروز در جریان ضدعفونی معابر شهری با اعلام مطلب فوق افزود: خوشبختانه هماهنگی کامل بین ارگانهای متولی انجام گرفته و تنها انتظار ما از مردم است که برای به ثمر رساندن این فعالیتها علاوه بر رعایت بهداشت فردی در قرنطینه خانگی مانده و موجب ثمربخش بودن این عملیات‌ها باشند.

او درباره عملکرد امروز تیم‌های ضدعفونی معابر نیز اظهار داشت: عملیات امروز ما در ادامه عملیاتهای قبلی برای ضدعفونی کردن معابر و خیابان های شهری تبریز است که با همکاری، نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز، نیروهای آتش نشانی و نیروهای مسلح کشور اعم از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی انجام می گیرد.

حسن زاده درباره تأثیر عملیات‌های مختلف در حوزه‌های درمان و ضدعفونی و نقش مردم در آن خاطرنشان کرد: نمی توانیم پیش‌بینی دقیقی درباره پایان این بیماری داشته باشیم، اما اگر مردم همکاری کنند، امیدواریم بعد از اتمام عملیاتهای متعدد در بخش های مختلف پیشگیری، درمان، ضدعفونی و گندزدایی معابر،  پس از عید فطر شاهد روزهای خوبی داشته باشیم.

او ادامه داد: این مهم وقتی اتفاق می افتد که همه ما همراه باشیم و اگر هم نتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم، می‌توانیم بر مشکلات ناشی از آن فائق بیاییم.

او در پایان با اشاره عدم رعایت مسائل بهداشتی توسط مردم و نتایج حاصل از آن نیز گفت: از شهروندان عزیز خواهشمندیم برای سلامتی خود، بهبودی مریضان و خدمت به کادر درمانی در خانه بمانند تا این بیماری نحس را از بین ببریم، اگر مسائل بهداشت فردی و عمومی و قرنطینه خانگی رعایت نشود، مطمئن باشید که تا چند سال شاهد حضور کرونا در کشور هستیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 11 =