جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
کد خبر61218

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خبر داد:
تشدید نظارت بر پسماندهای بیمارستانی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس

بازدید اعضای شورای شهر از زباله گاه تبریز

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: در پی اعمال محدودیت های خاص برای مبارزه با کرونا ویروس سازمان مدیریت پسماند نظارت های خود در بخش پسماندهای بیمارستانی را تشدید می کند.

به گزارش شهریار، علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند به همراه معاونین و مدیران این مجموعه در بازدیدی که امروز جمعه از وضعیت جمع آوری، حمل و دفع پسماند های بیمارستانی و عفونی داشت گفت: زباله های بیمارستانی جزو آن دسته از پسماندهای ویژه ای هستند که بایستی با تمهیدات خاصی بی خطرسازی و دفع شوند و باتوجه به وضعیت پیش آمده و شیوع بیماری در سطح جامعه این اهمیت چند برابر می شود.

وی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند باتمامی امکانات و تلاش شبانه روزی سعی دارد خطرات ناشی از پسماندهای بیمارستانی را از بین ببرد واین امر مستلزم نظارت هرچه بیشتر ودقیقتر میباشد که خوشبختانه پرسنل سازمان برای تحقق اهداف سازمانی به صورت شبانه روزی اماده بوده و برای این شرایط آموزش دیده اند.

اصغری در اخر از شهروندان خواست تا خانوادهایی که بیمار کرنایی دارند به هیچ وجه پسماندهای خود را در باکس های زباله نریزند و باسامانه۱۳۷ تماس گرفته تا خودروهای ویژه برای تحویل گرفتن پسماندها به درب منزلشان مراجعه کنند تا بتوانیم با اتحاد و دعایت موارد بهداشتی از این بتوانیم کرونا را شکست دهیم و بیشتر از این متضرر نشویم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 2 =