سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
کد خبر61325

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز خبر داد:
جشن مجازی روز طبیعت با حضور هنرمندان به‌نام شهر برگزار می‌شود

جشن روز طبیعت

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز از برگزاری جشن مجازی روز طبیعت با حضور هنرمندان و چهره‌های شاخص شهر خبر داد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: این جشن در روز ۱۳فروردین، روز طبیعت از ساعت ۱۰ صبح تا شب با اجرای بابک نهرین برگزار می‌شود.

او افزود: اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز در نظر دارد با برگزاری مجازی این ویژه‌برنامه، ساعات خوش و لحظاتی به یادماندنی برای شهروندان عزیز که به خاطر شیوع ویروس کرونا در خانه‌های خود مانده‌اند، رقم بزند.

سعید حاجی‌زاده یادآور شد: چهره‌های هنری و ورزشی شاخص استان هم فردا در این مراسم حضور داشته و به صورت مجازی مهمان خانه‌های های همشهریان عزیز خواهند بود.

به گفته مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز، شهروندان می‌توانند در ساعت اعلام شده با مراجعه به «لایو» صفحه اینستاگرامی پایگاه خبری شهریار و همچنین صفحه شخصی بابک نهرین به صورت زنده به تماشای این برنامه بنشینند.

او همچنین از تمام شهروندان خواستار شد که به هیچ عنوان در روز طبیعت از خانه‌های خود حارج نشوند و با احترام گذاشتن به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و حفظ سلامت خود و جامعه، گام‌هایی استوار برای پیش‌گیری از شیوع هرچه بیش‌تر ویروس منحوس کرونا بردارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 9 =