شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
کد خبر61358

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز مطرح کرد:
اولویت معاونت فنی و عمرانی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است/ ۳۵۰ هزار تن در سال جاری آسفالت ریزی می‌شود

شهرداری

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: اولویت معاونت عمرانی شهرداری تبریز در سال ۹۹، تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری است که از سال های گذشته باقی مانده ‌اند.

به گزارش شهریار، محمد حسین اسحقی در اولین جلسه عمرانی سال جدید با مدیران شهرداری و شهرداران مناطق ۱۰گانه تبریز، با اعلام مطلب فوق افزود: امسال بودجه عمرانی خوبی پیش‌بینی شده است و امیدواریم با همکاری همدیگر، عملکرد قابل قبولی به مردم ارائه دهیم تا بتوانیم موجبات جلب رضایت شهروندان عزیز را فراهم کنیم.

او ادامه داد: عملکرد ما هم به لحاظ تحقق بودجه و هم انجام پروژه‌های عمرانی در سال گذشته نشان داد که پتانسیل انجام هر پروژه‌ای را داریم.

معاون عمرانی شهردار تبریز با اشاره به بحث آسفالت‌ریزی در معابر شهری اظهار کرد: در بحث آسفالت  ما عملکرد چشمگیری داشتیم و بیش از آنچه که مصوب کرده بودیم، یعنی ۲۲۰ هزار تن آسفال‌ریزی داشتیم که به نسبت سال ۹۷ ، ۸۰ درصد افزایش داشت.

او تأکید کرد: در سال جاری نیز برنامه ریزی ما انجام ۳۵۰ هزار تن آسفالت‌ریزی در معابر شهری است که که در مناطق مختلف با همکاری سازمان عمران شهرداری تبریز صورت می‌گیرد.

اسحقی، احداث کانال‌های دفع آب‌های سطحی، احداث پارک‌های محله‌ای با محوریت حفظ فضای سبز کف‌سازی و سیستم آبیاری، پیاده‌روسازی، تعویض جداول در معابر اصلی و مناطق خاص و بازارچه‌های محله‌ای را از جزو پروژه‌های اساسی  معاونت عمرانی در سال ۹۹ معرفی کرده و افزود: علاوه بر این موارد در مناطق دهگانه شهرداری تبریز نیز پروژه‌های بزرگ عمرانی همچون تقاطع‌های غیرهمسطح، تملک باغات تبریز، احداث  و تکمیل مرکز دفن پسماندهای شهری را نیز در دستور کار داریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 9 =