شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
کد خبر61394

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:
مشارکت شهرداری تبریز در ۵ کارگاه تولید ماسک

حمیدی

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از مشارکت شهرداری تبریز در پنج کارگاه تولید ماسک خبر داد .

به گزارش شهریار، حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی با اعلام این خبر  ابراز داشت: هم‌اکنون قریب به ۱۲۰ نیروی داوطلب از همکاران و مربیان و هنر جویان مراکز فرهنگی شهرداری در مراکزپنج گانه  تولید ماسک  در فرهنگسرای رضوان در منطقه ۶ شهرداری  و فرهنگسرای فرشته در منطقه ۵ شهرداری و همچنین در سه نقطه مختلف شهر تبریز  تحت نظر ستاد کرونای استان  فعالیت می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی  گفت: در این کارگاه  ها حدود ۶۰ نفر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در کارگاهها، و ۶۰ نفر نیز  در منزل  ماسک تولید می‌کنند.

او  اظهار داشت: ایجاد ۵ مرکز تولید ماسک با مشارکت سازمانهای مردم نهاد از اقدامات بسیار مهم ستاد کرونا در شهرداری تبریز  بوده است که تا پایان شیوع این بیماری تداوم خواهد داشت.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  با بیان اینکه شهرداری تبریز از اسفندماه ستاد اجتماعی مبارزه با کرونا را تشکیل داد و اقداماتی را در ابعاد مختلف آغاز کرده است، گفت: این اقدامات شامل  فعالیت‌های تولیدی (راه اندازی ۵ مرکز تولید ماسک)، توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی بین گروه های هدف اجتماعی تا تولید محصولات اجتماعی آموزشی و راه‌اندازی پویش‌های مردمی مختلف می باشند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی  با اشاره به نقش بسیار مهم خیران، نیروهای بسیجی، گروه های مردمی و سمن ها در تحقق این امور گفت: شهرداری تبریز  با حمایت این عزیزان در زمینه ریشه‌کن کردن بیماری کرونا فعالیت میکند.

معاون شهردار ورییس سازمان فرهنگی اجتماعی وورزشی شهرداری تبریز گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز  در آغاز فعالیت ستاد اجتماعی مبارزه با کرونا، با دعوت از مردم برای پیوستن به پویش مردمی در خانه بمانیم، آنان را به حضور در خانه تشویق کرد و در گام دوم برای ایام قرنطینه مسابقه کتابخوانی در خانه بمانیم را آغاز کرد که تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.

او در پایان افزود: خانواده بزرگ شهرداری تبریز به شکلهای مختلف در حال خدمت رسانی به شهروندان محترم در ایام بروز بیماری کرونا و فاصله گذاری اجتماعی است تا زمینه سلامت همشهریان را فراهم آورد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 4 =