چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
کد خبر61529

برای اولین بار در کشور؛
سیستم شستشو و ضد عفونی در ورودی میدان بزرگ میوه و تره بار نصب و راه‌اندازی شد

سیستم شستشو

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از نصب و راه‌اندازی سیستم شستشو و ضد عفونی در ورودی میدان بزرگ میوه و تره بار خبر داد.

به گزارش شهریار، ابراهیم محمدی امروز با اعلام این خبر گفت: این سیستم جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و ضدعفونی خودروهای ورودی به میدان بزرگ میوه و تره‌بار تبریز نصب و راه‌اندازی شده است.

او در خصوص سیستم شستشو و ضدعفونی نصب شده در میدان، گفت: این دستگاه توسط عوامل سازمان نصب و راه‌اندازی شده است و در آینده ای نزدیک مجهز به مولد اوزن خواهد شد.

محمدی اظهار کرد: برای اولین بار در سطح کشور از این نوع ضدعفونی در میدان بزرگ میوه و تره‌بار تبریز جهت شستشو و ضدعفونی خودروها استفاده می‌شود که قدرت ضدعفونی بسیار بالایی در برابر باکتری‌ها و ویروس‌ها دارد و برای محصولات کشاورزی کاملا بی‌ضرر است.

او افزود: تاکنون تمهیدات ویژه‌ای از قبیل شستشو و ضدعفونی میدان به صورت مستمر، غربالگری، توزیع پروتکل‌های بهداشتی بین مغازه‌داران، توصیه‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی توسط ماموران بهداشت، ملزم کردن مغازه‌دارن به استفاده از دستکش و ماسک و نصب بنرهای رعایت نکات بهداشتی در این میدان انجام شده است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز عنوان کرد: تمام تلاش خود را جهت دور نگه‌ داشتن میدان بزرگ میوه و تره‌بار، سبزه میدان و همچنین تمام غرف تحت نظارت سازمان از ویروس کرونا خواهیم کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 9 =