چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
کد خبر61537

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:
تولیدات هدفمند در فضای مجازی برای مقابله با کرونا ضروری است

تولیدات هنری

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز با تبریک سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج) بر تولیدات هدفمند با محتوای غنی در فضای مجازی برای مقابله و پیشگیری از کرونا تاکید کرد.

به گزارش شهریار، جلسه هم اندیشی کارگروه طراحان گرافیست مناطق شهرداری تبریز با حضور حجت الاسلام حمیدی ، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز واعضای کارگروه در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد.

این جلسه با رویکرد تداوم و اراِیه راهکارهای فرهنگی و هنری به ویژه هنرهای بصری در مقابله با ویروس کرونا و راه های پیشگیری از آن  برگزار شد.

حجت الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، توجه به معنویات و دعا وراز ونیاز ، تحکیم بنیان خانواده و امیدآفرینی در فضای مجازی را از محورهای اصلی محتوای تولیدات هنری  برشمرد .

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی بر استفاده از این روزها برای رسیدگی به امور خانواده  تاکید کرد و گفت: اکنون فرصتی ایجاد شده تا در راستای استحکام بنیان خانواده ،مطالعه کتاب، افزایش توانمندی خود و خانواده و انتقال تجربیات قدم برداریم.

حجت‌الاسلام و المسلمین حمیدی گفت:در شرایط فعلی جامعه متولیان فرهنگی و هنری باید دوشادوش مدافعان سلامت کشور  نقش خود را جهت ارتقا و نهادینه شدن آگاهی های شهروندی در خصوص سلامت به خوبی ایفا نمایند.

 معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز  گفت: قطعاً همه ما وظایفی در خصوص مبارزه با ویروس کرونا داریم. بدین منظور همچنان با استفاده از تجربیات و پیشنهادات کارشناسان، به دنبال اجرای طرح‌های نو و جدید برای غنی‌سازی اوقات فراغت همشهریان هستیم. 

حمیدی گفت: با تولید محتوای غنی در فضای مجازی به  منظور کاهش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و روانی ویروس کرونامی‌توانیم جامعه هدف را به سمت پیشگیری از کرونا سوق دهیم.

وی  درپایان‌ با تبریک اعیاد شعبانیه افزود:این ایام بهانه ای است جهت پاکسازی روحی و روانی و روی آوردن به فضایل اخلاقی چرا که توسل به قران و ائمه اطهار( ع) راه گشای بسیاری از مشکلات و رنجها خواهد بود.

در ادامه ، اعضای کارگروه تولید محتوا نیز نکته نظرات خود را در خصوص راهکارهای  مقابله و پیشگیری از کرونا با تولید محتوای غنی و مبتکرانه ارائه کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 0 =