شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد خبر61557

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز:
برنامه ضد عفونی شهر تبریز هدفمند و با برنامه اجرا می شود

بابایی

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برنامه ضد عفونی شهر تبریز هدفمند و با برنامه اجرا می شود.

به گزارش شهریار، همزمان با اجرای مرحله پنجم عملیات ضد عفونی شهری توسط سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز فریدون بابایی اقدم رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر ضمن بازدید از عملیات ضد عفونی ، اجرای برنامه پاک سازی شهری را بر اساس محلات پر تردد و پر تجمع عنوان کرد.

بابایی اقدم ضمن قدردانی از بدری سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری و آتش نشانان خدوم ایثارگر تبریز بیان داشت: از اولین دقایقی اطلاع از بروز و شیوع ویروس کرونا در کشور و به ویژه شهر تبریز، تدابیری در شورای اسلامی شهر اتخاذ و  اقدامات عملیاتی از سوی شهرداری تبریز برای ضد عفونی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مرحله انجام رسید که مجموعه های مختلف شهرداری از جمله آتش نشانی ، حوزه سلامت و خدمات شهری شهرداری تبریز در این خصوص حضور فعال داشتند.

وی با اشاره به اینکه نقش و همکاری شهروندان در کاهش و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از اهمیت بسزایی برخودار است افزود: امیدواریم با همکاری شهروندان شاهد برقراری آرامش و روال عادی زندگی در سطح جامعه باشیم.

بابایی اقدام ضد عفونی محلات را براساس اعلام برنامه از سوی حوزه سلامت شهرداری تبریز اشاره کرد و افزود: میزان شیوع این ویروس در محلات مختلف از سوی معاونت علوم پزشکی تبریز اعلام و مناطق پر خطر شناسایی و  بر این اساس عملیات ضد عفونی با برنامه ریزی هدفمند ادامه می یابد.

وی در پایان یاد آور شد: امیداریم با همکاری و رعایت تردد غیر ضروری شهروندان در سطح جامعه، شاهد کاهش میزان مبتلایان ویروس کرونا باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 15 =