سه‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
کد خبر61690

قائم مقام شهردار تبریز مطرح کرد:
همکاران دارای بیماری زمینه‌ای در خانه بمانند/ دورکاری با نظر مدیر مربوطه

بازدید موسایی

قائم مقام شهردار تبریز گفت: حسب دستور شهردار محترم تبریز، همکاران بخش‌های اداری شهرداری تبریز بایستی نکات ایمنی و پیشگیرانه در قبال ویروس کرونا را رعایت کرده و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای از حضور در محل کار پرهیز نمایند.

به گزارش شهریار، رسول موسایی پیش از ظهر امروز حسب دستور شهردار مبنی بر بازدید از نحوه حضور و فعالیت پرسنل اداری شهرداری تبریز با اعلام خبر فوق افزود: تمامی همکاران بخش‌های اداری شهرداری تبریز بایستی اقدامات پیشگیرانه در قبال ویروس کرونا را رعایت کرده و با حداقل نفرات در بخش‌ها ارائه خدمت کنند.

او ادامه داد: همکارانی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای بوده و یا حتی علایم سرماخوردگی دارند، و همکاران خانم باردار از حضور در محل خدمت پرهیز کنند، چرا که اولویت ما سلامتی همکاران است.

قائم مقام شهردار خاطرنشان کرد: این همکاران جزو همان کاهش یک سوم کادر اداری در طرح فاصله‌گذاری هوشمند هستند که نیازی به حضور در اداره ندارند و اگر نیاز به ارائه خدمت توسط آنها باشد، با نظر مدیر مربوطه به صورت دورکاری انجام می‌گیرد.

او خاطرنشان کرد: امیدواریم با رعایت اقدامات پیشگیرانه و افزایش آگاهی عمومی، بتوانیم دست در دست یکدیگر نهاده و این بیماری را ریشه‌کن کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 7 =