چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
کد خبر61966

به پاس تلاش در حوزه مقابله با کروناویروس؛
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران از تلاش های مدیرکل سلامت شهرداری تبریز قدردانی کرد

کمال مرادی

دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با ارسال لوحی از تلاش‌های مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش شهریار، در متن پیام قدردانی کمال مرادی آماده است:

«بار دیگر مردم شریف ایران اسلامی نظاره‌گر تلاش‌های ایثارگرانه و از خودگذشتگی عزیزان شاغل در شهرداری‌ها و همکاران در خط مقدم سلامت و خدمات در این شرایط دشوار که خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا آمده اند بود و از خودگذشتگی و جانفشانی‌ها جلوه‌ای ناب بی نظیر از احسان و نیکوکاری را در این ایام رقم زده است. درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه به محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی برای شهروندان است.

بر خود فرض می‌دانم تلاش‌های شبانه‌روزی، سخاوت و مناعت طبع جنابعالی و مجموعه همکاران ارجمندتان که با ایثارگری‌های دلسوزانه و بی‌وقفه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا که در این شرایط دشوار وجود گرانقدر خویش را به خطر انداخته و در این عرصه خدمت می‌نمایید، قدردانی نمایم.

از خداوند متعال برای خادمان واقعی ملت و سرمایه های بی نظیر و عظیم کشور، عزت، عافیت، سربلندی و عاقبت به خیری مسئلت می‌نمایم. »

کمال مرادی

دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز همزمان با شیوع ویروس کرونا به عنوان رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا منصوب شده بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =