یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
کد خبر62099

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز مطرح کرد:
همزمانی سال نو با شیوع کرونا آسیب جدی به اقتصاد وارد کرد

شورای شهر

نائیب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: همزمانی سال نو با شیوع بیماری کرونا، آسیب جدی به اقتصاد کشور زده است و موجب بیکاری برخی از کارگران و اصناف شده است.

به گزارش شهریار، سونیا اندیش  پیش از ظهر امروز در یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای شهر تبریز با اعلام مطلب فوق افزود: با توجه به شیوع کرونا و آسیبی که به بخش اقتصاد زده است، پویش‌هایی برای حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا در شهر شکل گرفته است، که قابل تقدیر است.

او ادامه داد: شیوع بیماری کرونا مردم ایران و دنیا را درگیر کرده است و مشکلاتی برای مردم  مخصوصا در کشورهایی که مشکل تأمین غذا برای مردمشان را داشتند، به وجود آورده است که در ایران هم این مسئله کمرنگ نبود.

نائب رئیس شورای شهر با اشاره به حمایت شهرداری از آسیبدیدگان شیوع کرونا در مجموعه شهرداری و شرکت‌ اتوبوسرانی خاطرنشان کرد:  از مدیریت شهری تبریز ب تشکر می کنم که  مسئله حمایت از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی را مطرح کرد و در واقع  این افراد قشر آسیب‌پذیر هستند.

 او یادآور شد: خواهشمندیم این افراد را در بسته‌های حمایتی شهرداری و پویش رحمت قرار دهید و برای چند ماه این روند ادامه داشته باشد، از طرفی هم تهیه ضدعفونی برای رانندگان و کمک رانندگان نیز مدنظر باشد.

اندیش در پایان صحبت های خود تأکید کرد: تمام سعی ما این است که پروژه‌های عمرانی تعریف شده را با جدیت دنبال کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =