دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
کد خبر62114

آغاز عملیات بهسازی و ساماندهی پارک های سطح حوزه شهرداری منطقه ۲ تبریز

آغاز عملیات بهسازی و ساماندهی پارک های منظقه

شهردار منطقه ۲ تبریز از آغاز بهسازی و ساماندهی پارک های موجود در سطح حوزه این منطقه، خبر داد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه۲ با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته از سوی حوزه فضای سبز این منطقه، عملیات بهسازی و ساماندهی ۳۲ پارک موجود تحت پوشش حوزه در چند آیتم مختلف آغاز شده است.

شهردار منطقه ۲ در ادامه افزود: با توجه به اینکه اکثر تفرجگاه های عظیم شهری همچون پارک شمیم پایداری، پارک جنگلی صائب تبریزی، پارک بهاران، پارک پلیس پرواز و... در حوزه این منطقه قرار گرفته و در فصول مختلف سال مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد، عملیات رفع نواقص، ساماندهی و بهسازی و همچنین تجهیز پارک های تحت پوشش این منطقه، توسط حوزه فضای سبز آغاز شده است.

بنابه گفته خوشنواز، رسیدگی به آلاچیق ها، مبلمان و وضعیت روشنائی، تعمیر و رنگ آمیزی نیمکت ها و سطل های زباله، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی، تعویض و مرمت کف پوش ها و تعمیر وسایل ورزشی و وسایل بازی کودکان و همچنین رفع المان های زائد از محوطه پارک ها از اهم برنامه های ساماندهی حوزه فضای سبز شهرداری منطقه ۲ بشمار می آید.

خوشنواز اضافه نمودن و نصب نیکمت ها و سطل های جدید زباله را از سایر مواردی برشمرد که در عملیات بهسازی و ساماندهی فضاهای سبز شهری برای استفاده بهینه شهروندان از این فضاها، به اجرا درآمده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 8 =