یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
کد خبر62312

تداوم عملیات بهسازی و ساماندهی پارک های حوزه شهرداری منطقه ۲

کارهای بنایی ، بهسازی و ساماندهی پارک نور

عملیات بهسازی و ساماندهی پارک های سطح حوزه شهرداری منطقه ۲ تبریز با کارهای بنایی در پارک نور یاغچیان، همچنان تداوم دارد.

به گزارش شهریار، طبق برنامه ریزی انجام گرفته از سوی حوزه فضای سبز این منطقه، عملیات بهسازی و ساماندهی ۳۲ پارک موجود تحت پوشش حوزه در چند آیتم مختلف آغاز شده و تداوم این فعالیت با کارهای بنایی در پارک نور یاغچیان ادامه دارد.

با توجه به قرار گرفتن پارک نور در شهرک پرجمعیت یاغچیان به جهت واقع شدن چندین مجتمع در حوزه این شهرک، ساماندهی پارک مذکور برای استفاده خانواده ها و ساکنین آن با ترمیم کف سازی پیاده روها، اجرائی شده است.

بنابر این گزارش، رفع نواقص، ساماندهی و بهسازی و همچنین تجهیز پارک های تحت پوشش این منطقه با رسیدگی به آلاچیق ها، مبلمان و وضعیت روشنائی، تعمیر و رنگ آمیزی نیمکت ها و سطل های زباله، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی، تعویض و مرمت کف پوش ها و تعمیر وسایل ورزشی و وسایل بازی کودکان و همچنین رفع المان های زائد از محوطه پارک ها، به اجرا درآمده است.

اضافه کردن و نصب نیکمت ها و سطل های جدید زباله از سایر مواردی می باشد که در عملیات بهسازی و ساماندهی فضاهای سبز شهری، برای استفاده بهینه شهروندان از این فضاها، عملیاتی می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 16 =