پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
کد خبر62918

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز خبر داد:
شهرداری تبریز با فضاسازی گسترده به استقبال روز جهانی قدس می‌رود

فضاسازی شهر به مناسبت روز قدس

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از فضاسازی گسترده این اداره کل به مناسبت روز جهانی قدس در سطح شهر خبر داد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی‌زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با فضاسازی های گسترده شهر به استقبال گرامیداشت این روز می رود.

او با بیان اینکه امسال شرایط برگزاری این روز متفاوت تر از سال های گذشته است، گفت: بروز و شیوع ویروس کرونا امسال برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس را دستخوش تحولاتی کرد و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مراسم راهپیمایی برپا نمی شود.

حاجی‌زاده ادامه داد: به همین خاطر اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با فضاسازی‌های وسیع در سطح شهر، تلاش داشته اندیشه استکبارستیزی را در چهره بصری شهر تداعی نماید.

به گفته مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، بیش از ۶۰بنر و ۶ بیلبورد در نقاط مختلف شهر نصب و اکران شده که عبارت «قدس از آن ماست»، در بیش تر فضاسازی ها محوریت دارد.

حاجی زاده یادآور شد: همچنین با توجه به سخنرانی مقام معظم رهبری به مناسبت روز قدس، اطلاع رسانی زمان سخنرانی ایشان از دیگر رویکردهای فضاسازی های قدس امسال در سطح شهر تبریز به شمار می آید.

او اعلام کرد: بزرگ ترین پرچم فلسطین نیز به مساحت بیش از ۲۰۰متر مربع توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در روز قدس امسال رونمایی می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 4 =